Про компанію

Компанія ТОВ МАРКО заснована в 1991 році.

Наше підприємство за роки роботи набуло великого досвіду в організації та проведенні міжнародних перевезень вантажів. Міжнародні вантажоперевезення проводяться нашою компанією згідно всіх діючих правил, допусків та дозволів. З 1994 року наша компанія є дійсним членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України. Участь в Асоціації, дає нам переважне право працювати в системі МДП (TIR).

Міжнародні вантажоперевезення охоплюють всі країни Європи і СНД. Висока якість обслуговування досягається наявністю автопарку із сучасних потужних автомобілів з вантажопідйомністю в 20тонн та з об'ємом в 92м3. Основну частину автомобільного парку становлять автомобілі марки MAN, які є одними з найнадійніших у світі.

Крім перевезень вантажів автомобільним транспортом наше підприємство надає унікальну послугу з транспортування вантажів з Європи залізничним транспортом. Ми доставляємо вантажі залізницею до країн СНД, у тому числі і по таких віддалених маршрутах як Туркменістан, Казахстстан та інші країни середньої Азії. Компанія має власні склади в Польщі та Німеччині, куди ми можемо доставити Ваш вантаж з будь-якої точки Євросоюзу. Потім після завантаження на залізничний транспорт, під цілодобовою охороною, Ваш вантаж прибуде до місця призначення у повній цілості.

Міжнародні вантажоперевезення в нашій фірмі мають не тільки першокласне технічне забезпечення. У нас міжнародні вантажоперевезення здійснюють кваліфіковані водії. Стаж кожного водія, становить не менше 5 років бездоганної роботи. Відмінна техніка в поєднанні з кваліфікованими водіями забезпечують надійне транспортування вантажів на будь-які відстані. Міжнародні вантажоперевезення забезпечуються страхуванням за системою CMR, кожен вантаж застрахований на 500 000 $.

Для успішного розвитку і розширення бізнесу, особливо важливі зв'язки із зарубіжними партнерськими компаніями. ТОВ МАРКО співпрацює з провідними європейськими експедиторськими компаніями - Kuehne + Nagel, Dashser GmbH Co.KG, Militzer Munch Internftional Holding AG.

Запорукою успіху міжнародних автоперевезень є поєднання надійного транспорту з кваліфікованими водіями, грамотного управління і безперебійної роботи відділу логістики. На міжнародні автоперевезення ми приймаємо вантажі будь-якої складності. Негабаритні вантажі не зупиняють нас, ми маємо в своєму розпорядженні транспортні засоби та відповідні дозвільні документи для їх транспортування. 

Міжнародні автоперевезення щорічно розширюють географію, наш відділ логістики оснащений найсучаснішими технічними засобами і колективом співробітників з високою кваліфікацією. Для нас не існує безвихідних ситуацій, ми рухаємось скрізь, де є дороги!

Наші міжнародні автоперевезення знаходяться під контролем 24 години на добу. Всі наші автомобілі оснащені мобільним зв'язком, ми можемо в будь-який момент зв'язатися з кожним водієм. Міжнародні автоперевезення можуть забезпечуватися фахівцями експедиторського відділу. У нашому експедиційному відділі працюють кваліфіковані та надійні співробітники, за плечима яких сотні тисяч кілометрів доріг і сотні тисяч тонн вантажів.

Наша фірма здійснює не лише міжнародні автоперевезення, ми також проводимо екскурсійні тури по Західній Україні і організуємо піші туристичні походи по Карпатам. У нас можна придбати вантажні автомобілі високої надійності та вантажопідйомності, ми поставляємо сідельні тягачі та напівпричепи з Європи.

Вам потрібні міжнародні автоперевезення, або Ви хочете придбати власний сідельний тягач? Ми надамо Вам широкий спектр послуг з перевезення вантажів і запропонуємо асортимент якісної надійної техніки з Європи. І це ще не весь спектр нашої діяльності. Ми також продаємо будматеріали і виготовляємо таку продукцію як габіонна сітка.

Звертайтеся до нас, і Ви зможете переконатися, що міжнародні вантажоперевезення ми поєднуємо з сервісом європейського класу!

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create